• WYNIKI XII edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2023/2024 "Spotkacie nowych przyjaciół"

LAUREACI:

1. Maja Nowak z kl. 3 a (145 pkt) – 1 miejsce w szkole

2. Hania Jędrusiak z kl. 2 b (140 pkt) – 2 miejsce w szkole (ex eqvo)

3. Leon Grupa z kl. 3 a (140 pkt) – 2 miejsce w szkole (ex eqvo)

4. Wiktoria Falba z kl. 3 b (139 pkt) – 3 miejsce w szkole (ex eqvo)

5. Tosia Polkowska z kl. 3 b (139 pkt) – 3 miejsce w szkole (ex eqvo)

6. Martyna Kremer z kl. 3 b (139 pkt) – 3 miejsce w szkole (ex eqvo)

7. Basia Szłapczyńska z kl. 3 a (138 pkt) – 4 miejsce w szkole (ex eqvo)

8. Michał Majewski z kl. 3 a (138 pkt) - 4 miejsce w szkole (ex eqvo)

9. Julka Makomaska kl. 2 b (137 pkt) - 5 miejsce w szkole

10. Basia Frukacz z kl. 3 b (136 pkt) 6 miejsce w szkole (ex eqvo)

FINALIŚCI:

11. Pola Walenkiewicz z kl. 2 b (135 pkt) - 7 miejsce w szkole (ex eqvo)

12. Janek Knapiński z kl. 2 c (135 pkt) - 7 miejsce w szkole (ex eqvo)

13. Antoni Szewko z kl. 3 a (135 pkt) - 7 miejsce w szkole (ex eqvo)

14. Bartek Klockowski z kl. 3 c (135 pkt) - 7 miejsce w szkole (ex eqvo)

15. Zwalińska Karolina z kl. 2 c (134 pkt) - 8 miejsce w szkole (ex eqvo)

16. Nepelska Olga z kl. 3 b (134 pkt) - 8 miejsce w szkole (ex eqvo)

17. Byczkowska Martyna z kl. 2 c (133 pkt) - 9 miejsce w szkole

18. Iłeczko Barbara z kl. 2 b (131 pkt) - 10 miejsce w szkole (ex eqvo)

19. Nagły Hanna z kl. 2 c (131 pkt) - 10 miejsce w szkole (ex eqvo)

GRATULUJEMY ZARÓWNO NAGRODZONYM UCZNIOM, ICH NAUCZYCIELOM ORAZ RODZICOM, JAK RÓWNIEŻ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM WMC „SPOTKACIE NOWYCH PRZYJACIÓŁ”.

WYNIKI XII edycji WMC SPOTKACIE NOWYCH PRZYJACIÓŁ

Nasi najmłodsi uczniowie nie jechali w tym roku na Galę (zgodnie z ustaleniami). Nagrody od organizatorów oraz te, które przygotowano (ze środków RR, sponsorów biblioteki oraz z Akcji sprzedaży nakrętek prowadzonej przez p. Beatę Kreftę) wręczymy podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Wszyscy uczestnicy którzy dotrwali do końca (i napisali przynajmniej połowę testów) dostaną pamiątkowe Medale.

19 nagrodzonych spośród 52 biorących udział w tegorocznej edycji to nasz wspólny sukces i nagroda za ogromne zaangażowanie!

Cieszymy się razem z Wami wszystkimi, niezmiernie

Beata Krefta (nauczyciel bibliotekarz, koordynator szkolny opiekunów),

szkolni opiekunowie: Matylda Ostrowska, Dagmara Kutczyńska, Małgorzata Małolepsza

• Ogólnopolski Konkurs Informatyczny – AleMózgi

• Serdecznie gratulujemy naszym uczniom uzyskania tytułu finalisty Konkursu Informatycznego AleMózgi:

Bartosz Michalski 6C (w kategorii klas 5-6)

Cherepakha Dmytro 7C (w kategorii klas 7-8)

W konkursie AleMózgi wystartowało 5000 uczniów z ponad 300 szkół.