• dla klas 7

• Uczniowie klas 7 szkoły podstawowej  mogą dostarczyć  model przestrzenny  dowolnego atomu pierwiastka wraz z jego opisem ( liczbą e, p, n, konfiguracja elektronowa) .

Podpisany model  z opisem należy dostarczyć  do p. Moniki Wójcik  do sali  204.

• Mega lapbook !!!!
          • więcej świetnych prac w galerii
          • więcej wyjątkowych prac w galerii
          • więcej interesujących prac w galerii
          • dla klas 8

• Uczniowie klas 8 szkoły podstawowej  mogą dostarczyć prezentację multimedialną. Tematem przewodnim są kwasy , wodorotlenki  i sole– ich zastosowanie, otrzymywanie i ciekawostki dotyczące wybranego kwasu, wodorotlenku lub soli

Podpisaną prezentację zawierającą od 10 do 15 slajdów należy dostarczyć najpóźniej do 28.II.2023 r. do p. Moniki Wójcik .

UWAGA!

W przypadku zajęć online w tym terminie, prezentacje proszę przesłać za pomocą aplikacji Teams lub na maila.

Po tym terminie prace nie będą przyjmowane. Praca zostanie oceniona z wagą 6.

• więcej zdjęć w galerii
          • czasochłonne
          • ciekawe,
          • interesujące
          • dla klas 8

• Uczniowie klas 8  mogą  przedstawić pracę  indywidualną lub max. 2 osobową. Należy zaproponować/ zaprojektować doświadczenia, w wyniku których stwierdzisz, że w wybranym przez Ciebie produkcie spożywczym znajdują się składniki pokarmowe tj. białka, cukry, tłuszcze itp. Praca powinna zawierać schematy doświadczeń wraz z opisem przewidywanych obserwacji i wniosków. Należy dołączyć etykietę z produktu, który został wybrany.  Forma oddanej pracy jest dowolna  ( prezentacja w Power Point , wersja papierowa, plakat A1) Podpisaną pracę  należy dostarczyć najpóźniej do 31.V.2023 r do p. Moniki Wójcik .Po tym terminie prace nie będą przyjmowane. Praca zostanie oceniona z wagą 6.