Nauczyciele
Nauczyciele świetlicy
mgr Charkiewicz Anna
mgr Dembiński Adam
mgr Kizło Marta
mgr Anna Szapar
mgr Hanna Nowakowska
lic. Agnieszka Sieradzka
mgr Chyła Danuta
mgr Ewa Janikowska
mgr Matylda Ostrowska
Nauczanie zintegrowane
mgr Anuszewska-Rudzik Jolanta
mgr Bugajna Anna
mgr Drath Aleksandra
mgr Dudek Monika (wychowanie przedszkolne)
mgr Finik Małgorzata
mgr Gardyjasz Martyna ( nauczyciel wspomagający)
mgr Gurzyńska Edyta
mgr Karkut Marta
mgr Kuciel-Krzeczkowska Izabela ( nauczyciel wspomagający)
mgr Małolepsza Małgorzata
mgr Mróz Maria/Wach Jakub(Fit-klasa/gimnastyka korekcyjna)
mgr Puźniak Kinga
mgr Rozmarynowska Katarzyna (logopeda)
mgr Ryll Agnieszka (wychowanie przedszkolne)
mgr Włodarska Wioletta( nauczyciel wspomagający)
mgr Worobiec Martyna
Nauczyciele bibliotekarze
mgr Krefta Beata
mgr Ostrowska Matylda
Język polski
mgr Ginter Małgorzata
mgr Kalinowska Iwona
mgr Mach-Walenkiewicz Marta
mgr Splitt Ewa
dr Tomala Krystian
Język angielski
mgr Jabłońska Justyna
mgr Modzelewska Małgorzata
mgr Falkowska Hanna
mgr Wołoszka Grażyna
Język niemiecki
mgr Kulczyk Ewa
mgr Marks-Patoka Anna
mgr Wojdylak Kornelia
Historia / Wiedza o społeczeństwie
mgr Kołdys Urszula
mgr Kołymski Mirosław
Matematyka
mgr Liśkiewicz Agnieszka
mgr Oleszkiewicz Karolina
mgr Piętka Radosław
Fizyka
mgr Rzepka-Gajewska Joanna
Chemia
mgr Wójcik Monika
Przyroda / Biologia
mgr Kowalczyk Agnieszka
mgr Rzepka-Gajewska Joanna
mgr Raśkiewicz Justyna
Geografia
mgr Raśkiewicz Justyna
Informatyka
mgr Grabowski Karol
mgr inż. Fedak Tomasz
Technika
mgr Gadomska-Petza Ewa
mgr Wójcik Monika
Plastyka
mgr Gadomska-Petza Ewa
Muzyka
mgr Bukowiecka Paulina
EdB
mgr Raśkiewicz Justyna
Wychowanie do życia w rodzinie
Wychowanie fizyczne
mgr Chyła Jacek
mgr Dyguła Katarzyna
mgr Kramek Paweł
mgr Nowakowska Hanna
mgr Szapar Anna
mgr Mróz Maria
mgr Wach Jakub
Religia
ks. mgr Nowak Bartosz
mgr Sławińska Katarzyna
s. mgr Agnieszka Oleksiej
Etyka
mgr Worobiec Martyna
mgr Wójcik Anna
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
mgr Misztal Edyta (pedagog klas V-VII)
mgr Wójcik Anna (pedagog klas 0 - IV)
mgr Czyżyk Laura (psycholog)
mgr Połom Anita (nauczyciel wspomagający)
mgr Gardyjasz Martyna (nauczyciel wspomagający)
mgr Sternicka Aleksandra (nauczyciel wspomagający)
mgr Włodarska Wioletta (nauczyciel wspomagający)
mgr Kutczyńska Dagmara (nauczyciel wspomagający)
mgr Kuciel- Krzeczkowska Izabela (nauczyciel wspomagający)
mgr Maniewska Magdalena ( nauczyciel wspomagający)
mgr Waszak - Kozłowska (nauczyciel wspomagający)
mgr Grabowska Dorota (terapia pedagogiczna)