• Nagłówek

• Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Moje miasto bez elektrośmieci”. Celem programu jest edukacja społeczeństwa w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym („ZSEE”) m.in. aktywizowanie mieszkańców miast do odnoszenia zużytego sprzętu w miejsca do tego przeznaczone - „Punkty zbierania elekrośmieci”. Za zebrane w ramach programu kupony Funduszu Oświaty nasza szkoła otrzyma bezpłatne pomoce dydaktyczne oraz wyposażenie do sal lekcyjnych.

Przez cały rok zbieramy zużyte baterie, które prosimy wrzucać do oznaczonego pojemnika ustawionego przy szkolnej portierni.
        Ze względów bezpieczeństwa NIE ZBIERAMY w szkole świetlówek!

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Mieszkańcy Zaspy,

Liczymy na Wasze aktywne wsparcie.
        Oddajcie zużyty lub zepsuty elektro-sprzęt, który zawadza Wam i nie jest już nikomu potrzebny, dla naszej szkoły. Zebrane "elektro-śmieci" dzięki Wam wymienimy na kupony, za które otrzymamy m.innymi rzutnik, tablicę multimedialną lub inne pomoce dydaktyczne z fizyki, bilogii czy matematyki. Czyli wszystko to, co uczyni lekcje dzieci ciekawszymi i bardziej inspirujacymi.

Większy i cięższy sprzęt → to więcej KUPONÓW, to więcej pomocy dydaktycznych dla Uczniów naszej szkoły !!!

• koordynator
          • Anna Patoka-Marks