Dyrekcja Nauczyciele Pedagodzy Administracja Dokumenty Rada Rodziców Samorząd Uczniowski Gimnastyka korekcyjna Akademia Przyszłości Kalendarz zebrań z rodzicami

Konto RR
BZ WBK nr konta:   81 1090 1098 0000 0001 2022 0111

19.09.2017

Inauguracyjne spotkanie Rad Klasowych połączone z wyborami Przewodniczącego i do Prezydium. Skład nowej Rady Rodziców obok.

Dziękujemy za liczny udział i cenne uwagi.

07.03.2017 - Rozstrzygnięcie konkursu RR na naj... zakładkę przedmiotową

Przedstawiamy wyniki konkursu ogłoszonego 02.01.2017:

1. język polski - 29% głosów

1. historia - 29% głosów

3. chemia - 24% głosów

Gratulujemy zwycięzcom!

Wśród oddanych głosów były podawane także zakładki: biologia, biblioteka i muzyka.

W związku z remisem podjęto decyzję o następującym podziale nagród: j. polski i historia po 2500zł a chemia 1000 zł. Zgodnie z zapowiedzią Dyrekcja szkoły dokłada drugie tyle!

Dziękujemy za udział w zabawie!

07.03.2017 - Zebranie Prezydium RR

Zebranie Prezydium rady Rodziców - pozytywnie zaopiniowano podania o dofinansowanie konkursów organizowanych przez nauczycieli nauczania zintegrowanego i języka polskiego, zapoznano się ze zmianami w Statucie ZKPiG nr 12.

02.01.2017 - Konkurs Rady Rodziców!

W związku z powstaniem nowej strony www szkoły, Rada Rodziców ogłasza konkurs na  „stronę przedmiotową”, która jest naj…. lepsza.

W głosowaniu mogą brać udział Rodzice i Uczniowie ZKPiG nr 12 poprzez wysłanie wiadomości przez odpowiedni moduł e-dziennika GPE od dnia 2.01.2017 r. do dnia 28 lutego 2017 r. Wiadomość należy przesłać na konto Mirosława Kołymskiego wpisując nazwę „zakładki przedmiotowej” np. biblioteka, świetlica, język polski itp. Każdy uczestnik głosowania dysponuje jednym głosem.

Rada Rodziców postanowiła zwycięską „zakładkę przedmiotową” nagrodzić dofinansowaniem na zakup pomocy dydaktycznych w wysokości 2000 zł, II miejsce – 1500 zł a III to nagroda 1000 zł.

Dyrekcja szkoły z pewnością dołoży podobne kwoty.

Przyjemnego i licznego odwiedzania stron przedmiotowych i trafnego wyboru!

RR

13.12.2016 - Zebranie Prezydium RR​

Zebranie Prezydium RR - pozytywnie zaopiniowano podania o dofinansowania konkursów w klasach I - III SP, z języka niemieckiego oraz z języka polskiego. Postanowiono dofinansować imprezę związaną z obchodami Roku Józefa Hallera (patron SP).

Jednocześnie Rada podjęła inicjatywę utworzenia w szkole "ścianki dobroczyńców" z przeznaczeniem na loga firm wspierających szkołę.

Prezydium RR

Przewodnicząca RR: p. Dorota Kempka