Galeria zdjęć

PartnerzyKontakt

Nazwa: Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdańsku
E-mail: zkpignr12@kki.pl
Telefon: (58) 346 96 48
Adres szkoły: Zbigniewa Burzyńskiego 10, 80-462 Gdańsk

Sekretariat

Poniedziałek: 08:00-12:00
Wtorek: 08:00-12:00
Środa: nieczynny
Czwartek: 12:00-15:00
Piątek: 12:00-15:00

Mapa

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

 • W imieniu Z-cy Prezydenta M. Gdańska Piotra Kowalczuka oraz dyrektorów gdańskich szkół zawodowych - zapraszamy uczniów klas III gimnazjalnych do udziału w "Tygodniu Zawodowca" 05-10.03.2018 r.

  Więcej informacji w dziale E-nabór oraz u szkolnego pedagoga p. E. Misztal

  plakat_TYDZIEN_ZAWODOWCA_2018.pdf

   

  Tydzień Zawodowca 2018 - Obrazek 1

 • LINK DO FILMU: goo.gl/zCk7B5

  Wychowawczyni klasy IIIA Pani Małgorzata Pirszel nawiązała kontakt z polską szkołą w Nowej Zelandii znajdującej się w mieście Mt Maunganui na Wyspie Północnej.

  Nasi uczniowie już po raz kolejny, trzeci rok z rzędu, prowadzą korespondencję z rówieśnikami mieszkającymi w Nowej Zelandii. Wymieniają się listami, zdjęciami, rysunkami oraz drobnymi upominkami.

  Korespondują w języku polskim oraz angielskim, co ma przyczynić się do poszerzania kompetencji językowych zarówno w języku ojczystym jak i obcym. Uczniowie doskonalą również w ten sposób umiejętność pisania listów.

 • 15.02.2018 Dzień dobry! Jestem absolwentką gimazjum nr 16, a obecnie również i programu stypendianego im. G.D. Fahrenehita, które promuje i pomaga młodym gdańszczanom decydującym się na studia zagraniczne.
  Obecnie stowarzyszenie zorganizowało konkurs plastyczno-literacki dla szkół podstawowych i gimnazjalnych pt. "Moje wymarzone międzynarodowe studia i ich znaczenie dla Gdańska".
  Do wygrania atrakcyjne nagrody.
  Będę wdzięczna za umieszczenie linka do konkursu na stronie Szkoły.
  Dziękuję bardzo i pod
 • DZIEŃ PATRONA GEN. JÓZEFA HALLERA - Obrazek 1

   

  16 lutego (piątek)

  OBCHODZIMY DZIEŃ PATRONA.

  PROSZĘ PAMIĘTAĆ O STROJU GALOWYM!!

   

   

   

   

 • 09.02.2018

  Wielki Maraton Czytelniczy

   klasy IV – VI

  zapraszamy na kolejny test konkursowy

  19 lutego (poniedziałek)

   

  Kl.:4a,4b,4c,4d,4e, 5a, 5b, 5c o godz. 13.40 sala 112

   

  oraz

   

  klasy: 6a, 6b, 6c, 6d o godz. 14.35 sala 101

 • 02.02.2018

  Ferie z historią? Czemu nie?

  Pierwszy tydzień ferii zimowych grupa uczniów klas III naszego gimnazjum spędziła na powtarzaniu materiału z historii. Solidne przygotowania do egzaminu z pewnością przyniosą efekty.

  yes

  Ferie z historią?! - Obrazek 1

 • W piątek 19 stycznia, po zajęciach szkolnych, klasa VIIc wraz z nauczycielami: Ewą Gadomską, Jakubem Wachem i Krystianem Tomalą, wybrała się na mecz hokeja kibicować drużynie MH Automatyka Gdańsk. Kibicowanie stanie się z pewnością naszym wspólnym hobby, gdyż zainicjowany przez p. Wacha cykl wyjść sportowych będzie miał swoją kontynuację w kolejnych miesiącach. Podczas meczu, który dla wielu był nowym doświadczeniem, przeżyliśmy mnóstwo pozytywnych emocji i wrażeń, a drużyna gospodarzy wygrała z Tychami 2:1.

 • W drugim tygodniu ferii trenerzy piłki siatkowej z naszej szkoły zapraszają wszystkie dziewczęta z klas II – VI na treningi siatkarskie.
  Zajęcia odbywać się będą codziennie w godzinach 15:30 – 17:00 na sali gimnastycznej i przeznaczone są dla wszystkich uczennic, które lubią ruch i dobrą zabawę. Dołącz do naszej drużyny! Zapraszamy.

  zostan_siatkarka_ferie_zimowe_2_(2).pdf

  Ferie pod siatką – czyli jak aktywnie spędzić wolny czas. - Obrazek 1

 •     12 stycznia 2018r. na terenie naszej szkoły została zorganizowana impreza zamknięta w ramach 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas przeprowadzonej imprezy udało się zorganizować pokaz naszych szkolnych wokalnych i tanecznych talentów. W imprezie wzięli również udział członkowie klub Taekwondo, którzy zaprezentowali pokaz z elementami technik samoobrony. Dodatkową  atrakcją był koncert zespołu muzycznego Grzegorza  Brzozowskiego i Angeliki Bogdańskiej. Imprezę uświetniły również licytację przedmiotów wykonanych przez uczniów klas II, III Gimnazjum i VII Szkoły Podstawowej oraz przedmiotów podarowanych przez WOŚP.

 • 18.01.2018

  KONKURS

  „MOJA (NIE)ZWYKŁA RODZINA – NIETRADYCYJNIE O TRADYCJACH”

  w ramach VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Psychologia w służbie rodziny”

  pt. „Relacje w podsystemach rodzinnych. Szanse i zagrożenia”.

  Wspólne jedzenie kolacji i dzielenie się opowieściami, co wydarzyło się danego dnia? Oglądanie albumów rodzinnych podczas świąt? A może coroczne wycieczki do ważnych dla rodziny miejsc? Zwyczaje i tradycje rodzinne to niezwykle cenny element naszego codziennego życia. Opowiedz nam o tym – i przy okazji – wygraj nagrody.

Środa 21.02.2018