Nazwa: Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdańsku

Czwartek: 12:00-15:00
Piątek: 12:00-15:00

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

• 23.07.2018

Sukces Krzyśka Sieleckiego z 7B!
    Informację otrzymaliśmy dopiero teraz :) Pod koniec roku szkolnego zdobył wyróżnienie w konkursie na plakat z okazji Roku Ireny Sendlerowej organizowanym przez Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Na konkurs nadesłano kilkadziesiąt prac, a praca Krzysia znalazła się wśród dziewięciu wystawionych w muzeum.
    Gratulacje Rok Ireny Sendlerowej - Obrazek 1  Rok Ireny Sendlerowej - Obrazek 2

• 22.06.2018 r. (piątek)

8:15 KLASY II GIMNAJZUM

9:00 KLASY VII i VI SP

10:00 KLASY V i IV SP

11:45 KLASY III SP

11:00 KLASY II i I SP

9:00 KLASY „0” KORYTARZ PRZY SALI 35

• W dniu 14 czerwca uczniowie kl. 2e oraz 4 uczniów z kl. VII a wzięli udział w spotkaniu

z cyklu „Talent w roli głównej” z Leszkiem Kucharskim - tenisistą stołowym i trenerem, dwukrotnym olimpijczykiem, a także wielokrotnym medalistą Mistrzostw Świata

i Europy.

Spotkanie to zostało zorganizowane przez Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku.

Pan Leszek opowiedział o swojej przygodzie z tenisem stołowym, który stał się jego życiową pasją.

Gościem wydarzenia był również Dawid Michna – zawodnik, który został w tym roku powołany do kadry narodowej juniorów w tenisie stołowym. Dawid zdobył dwa medale na Mistrzostwach Polskich i jest obecnie na drugim miejscu w rankingu ogólnopolskim.

• W dniu 14 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 89 odbyła się kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu Matematyka i Przyroda dla klas V. W konkursie udział wzięły trzyosobowe drużyny z 21 szkół województwa pomorskiego.

Wojewódzki Konkurs Matematyka i Przyroda dla klas V - Obrazek 1

Drużyna reprezentująca naszą szkołę, w składzie:

Filip Jarosiewicz         5c

Adrian Milewski        5c

Maciej Kaczmarek    5c

zdobyła   V m-ce

Gratulujemy!

• XIII MEGAOLIMPIADA Wiedzy z Przyrody - Obrazek 1

Uroczystość wręczenia nagród laureatom XIII MEGAOLIMPIADY Wiedzy z Przyrody odbyła sie w sobotę 28 kwietnia 2018 r. o godzinie 9.00 w kinie Helios w Galerii Metropolia w Gdańsku.

Laureatami zostali:

Natalia Skalska       4c

Filip Jarosiewicz     5c

Olga Grumowicz     6a
    Gratuluję!

XIII MEGAOLIMPIADA Wiedzy z Przyrody - Obrazek 2XIII MEGAOLIMPIADA Wiedzy z Przyrody - Obrazek 3

• Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody OLIMPUS sesja wiosenna - Obrazek 1

Dnia 23 maja 2018 roku zostały ogłoszone wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z Przyrody  OLIMPUS – sesja  wiosenna.

Laureatami zostali:

Filip Jarosiewicz     5c          III m-ce   Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Olga Grumowicz     6a         IV m-ce   Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Tyberiusz Konieczka       6c          IV m-ce   Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Małgorzata Kremer         6a          V m-ce   Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Michał Kalinowski 6a          V m-ce   Dyplom laureata, Nagroda książkowa

• 17.06.2018

Serdecznie zapraszamy uczestników tegorocznego maratonu klas 4-6 na podsumowanie konkursu, które odbędzie się   w środę 20 czerwca  o godz. 8.00 do sali dramowej.

Uczestnicy, którzy przeczytali przynajmniej 3 książki otrzymają dyplom uczestnika i drobny upominek.

Zapraszamy serdecznie również tych maratończyków, którzy zostali laureatami, finalistami bądź wyróżnionymi w konkursie, nawet jeśli odebrali już swoje nagrody na gali w ECS.

Nauczycielki języka polskiego

Iwona Kalinowska i Ewa Splitt-Kula

• Wyniki konkursu "Matematyka wokół mnie"
    W konkursie "Matematyka wokół mnie",
    organizowanym przez SP 46 w Gdańsku, nasza uczennica

Natalia Bałdowska z klasy IV E uzyskała III miejsce,

pracą pt. "W sumie czterech kalkulatorów".

Gratulujemy !!!
  • 08.06.2018 Wyróżnienie w Wielkim Maratonie Czytelniczym

W Wielkim Maratonie Czytelniczym „W lustrze książki” adresowanym  do  gimnazjalistów i uczniów 7. klasy szkoły podstawowej wzięło w tym roku 1285 uczniów ze 161 szkół w Polsce.  Komisja konkursowa (Ewa Niechwiedowicz, Agata Markiewicz-Babło, Małgorzata Niechwiedowicz oraz Zbigniew Walczak) po weryfikacji protokołów zbiorczych nadesłanych przez szkolnych koordynatorów konkursu przyznała 62 tytuły LAUREATA, 63 tytuły FINALISTY oraz 99 WYRÓŻNIEŃ.

Poniedziałek 20.08.2018

Copyright © 2016-2018 SP nr 48 w Gdańsku - wszystkie prawa zastrzeżone.